Atlétika egyéni-, és pályabajnokság
Címkék: általános
Az idei tanévben 3 fiúval neveztünk a Magyar Diákszövetség által kiírt Atlétika egyéni-, és pályabajnokság IV. korcsoportjában.
Nagyszerű teljesítményt nyújtottak a fiúk:
Bogdán Bercel 8.b 300m síkfutásban első helyezést ért el, ezzel továbbjutott az országos döntőbe!
Vajmi Zsombor 7.d 1500m síkfutásban 3. helyezést szerzett!
Hajdu Borsa 7.b súlylökésben 4. helyezett lett.
Minden résztvevőknek gratulálunk és további sikereket kívánunk!
Büszkék vagyunk tanulóinkra és köszönjük a felkészítő tanáraink munkáját!


