A jövő mesterei
Címkék: óvoda
A Kaposvári Szakképzési Centrum farsangi fotópályázatán óvodánk 3. helyezést ért el.
„A jövő mesterei” címmel meghirdetett óvodai fotós jelmezpályázaton különleges „duráczkys” rendőr-különítményünkkel pályáztunk. Februárban minden csoport megbízott egy bátor, tettre kész kis óvodást, hogy felügyelje a tél elűzését, figyeljen arra, hogy minden rendben zajlik-e a farsangi mulatságban. A gyerekek természetesen mindent rendben találtak.
A KSZC képviseletében Varga Katalin hozta el az ajándékokat, és nem csak a pályázatban részt vevő kis rendőröket, hanem a többi kis óvodást is meglepte valamivel, aminek a gyerekek nagyon örültek.


